Elektrik Başvurusu, İndirimli Elektrik, Ucuz Elektrik, 2M Enerji Başvuru, Elektrik Kampanyaları Online Başvuru ve Abonelik

2M Enerji ETS Tur Kampanyası


ETS Tur Tatil Hediye 2M EnerJi Kampanyası

Faturasını 2M Enerji'ye taşıyana çekilişsiz kurasız Antalya'nın en seçkin 5 yıldızlı otellerinde herşey dahil tatil hediye!
ETS TUR’un Enerji İştiraki 2M ENERJİ, 24 Aylık Zamsız Elektrik Aboneliğine ETS TUR Güvencesiyle 3 Gün 2 Gece Antalya’nın En Seçkin 5 Yıldızlı Otellerinde Her Şey Dahil Çift Kişilik Konaklama Hediye Ediyor!
Antalya Otel
Antalya Otel
Antalya Otel
Antalya Otel
Antalya Otel

Kampanya Koşulları:
Kampanyadan yararlanabilmek için tüketicinin aylık ortalama elektrik faturasının 500 TL’nin üzerinde olması gerekmektedir.
Tüketici, 2M Enerji ile ikili anlaşma kapsamında 24 aylık ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden zamsız sabit fiyatlı Elektrik Satış Sözleşmesi imzalayarak 2M Enerji portföyüne geçmesi ve elektrik tedariğine başlamasının akabinde 2M Enerji Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek uygun tarihler için tatil rezervasyonu yaptırır. (18 Eylül 2016 ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında)
2M Enerji ile yapılan sözleşmede taahhüt edilen süre dolmadan aboneliğini tek taraflı olarak fesih etmek isteyen tüketici, kendisine verilen promosyonların bedelini ve Perakende Satış Sözleşmesi’nde yer alan fesih bedelini ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
 2M Enerji Tatil Kampanyası ilgili tarihler için 3 gün 2 gece çift kişilik konaklamayı kapsamaktadır. Tatile dahil edilecek ekstra kişiler ve/veya günler müşteriye otel tarafından ayrıca fatura edilecektir.
2M Enerji, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanmak için 2M Enerji onayı gereklidir.

İşyeri Sigortası Kampanyası


İşyeri Sigortası Kampanyası

Elektriğinizi 2M Enerji’den %5 İndirimle Almaya Başlayın, 2M Enerji İlk Ateş Sigortası ile İşyerinizi Ücretsiz Sigortalayın.
Siz de yıllık elektrik tüketimi 3.600 kWh ve üzeri olan bir serbest tüketiciyseniz, 2M Enerji ile yapacağınız 24 aylık indirimli elektrik anlaşmasıyla, hem elektriğinizi %5 indirimli alabilir, hem de 2M Enerji İlk Ateş Sigortası ile işyerinizi 1 yıl boyunca sigortalayarak koruyabilirsiniz.

Sigorta Teminatları

Kampanya Koşulları:
Sigorta kapsamındaki ana branş yangın ve hırsızlıktır.
Dahili su, sel/su basması, hava ve kara taşıtları çarpması, duman, fırtına, yer kayması ve kar ağırlığı ek teminat kapsamındadır.
Yukarıda yer alan teminatları kapsayan yangın poliçesine sahip sigortalılar, öncelikle mevcut poliçesinin bulunduğu sigorta şirketinden tazminat talep edebileceklerdir.
Poliçe üzerinde sigortalı tarafından beyan edilen faliyet konusu dışında yanlış ve eksik beyanlar bulunması durumunda sağlanan teminatlar geçersiz kalacaktır.
Sigortalı kiracı ise teminat limiti riziko adresinde bulunan muhteviyat için (makine, demirbaş, emtia gibi), sigortalı bina sahibi ise bina+muhteviyat için geçerli olacaktır.
Sigorta, tam kagir tarzındaki yerler için geçerlidir.

Standart Tarife Kampanyası
Standart Elektrik Kampanyası - %7 İndirimli
Standart Elektrik kampanyası ile EPDK tarafından yayınlanan standart elektrik tarifesi üzerinden sadece ticarethaneler 24 ay taahhütle %7 indirimli, meskenlerde 24 ay taahhütle %5 indirimli elektrik fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

Zamlanmayan Tarife
Zamlanmayan Elektrik Kampanyası
Zamlanmayan kampanyadan yararlananlar elektrik fiyatlarındaki dalgalanmalarından etkilenmez, sözleşmeleri boyunca zamlara karşı kendilerini korumuş olurlar.Meskenlede 24 ay taahhütlü 0.214 kuruş, Ticarethanelerde ise 12 ay taahhütlü olarak 0.199 kuruş ile faydalanabilirler.
Bilinçli Tüketici Tarifesi
Bilinçli Tüketici Kampanyası
Aylık elektrik faturanızın ortalaması 500 TL altındaysa, faturalarınızı kargo yerine e-fatura ve kısa mesaj yoluyla almayı tercih ederseniz, ödemelerinizi otomatik ödeme ile yapmayı seçerseniz, işlem maliyetiniz azalacağı için bu tutarı yukarıda seçeceğiniz indirimlere ekstradan +%1 indirim olarak size sunuyoruz.

 

1 Yıl Filbox Hediyeli 2M Enerji Kampanyası


Filbox 2M EnerJi Kampanyası

Elektrik aboneliğinizi 2M Enerji'ye taşıyın, 24 ay boyunca zamsız elektrik fırsatı ile birlikte 1 yıl boyunca Türkiye'nin Yeni HD Uydu Platromu Filbox ile yüzlerce film, onlarca dizi, spor, müzik, eğlence ve belgesel kanalları ister Filbox Modül ile ister Filbox Uydu Alıcısı ile televizyonunuza gelsin.
YÜZLERCE KANAL, BİNLERCE FİLM, DİZİ, BELGESEL, SPOR, MÜZİK VE EĞLENCE, FİLBOX’LA TELEVİZYONUNUZDA!
Filbox İçeriği

Kampanya Koşulları:
Bu kampanyadan yararlanmak için abonenin aylık ortalama elektrik faturasının 82 TL üzerinde olması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında elektrik aboneliğini 24 aylık taahhütle ve ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden sabit fiyatla 2M Enerji’ye taşıyan aboneye, 12 aylık Filbox premium kanalları aboneliği ve seçilen Filbox Uydu Alıcısı veya Filbox Cam Modülü ücretsiz olarak verilir.
Kampanyadan faydalanmak isteyen abonenin, 2M Enerji tarafından tahsil edilen ilk elektrik faturasını zamanında ödemesi, ardından Filbox Uydu Alıcısı veya Filbox Cam Modülü ile beraber adresine gönderilecek olan Filbox abonelik sözleşmesini imzalayarak belirtilen adrese ücretsiz postalaması gerekmektedir.
2M Enerji ile yapılan sözleşmede taahhüt edilen süre dolmadan aboneliğini tek taraflı olarak fesih etmek isteyen tüketici, kendisine verilen promosyonların bedelini ve Perakende Satış Sözleşmesinde yer alan fesih bedelini ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
Filbox yayınlarının izlenebilmesi için Turksat uydusuna bakan bir çanak anten gereklidir.
Talep edilmesi durumunda yapılacak olan iç/dış kurulum ve kullanılacak ekipman ücretleri tüketiciye aittir.
2M Enerji kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanmak için 2M Enerji onayı gereklidir.

Başvurmak veya detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurunuz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme