Tivibu, Tivibu Paketleri, Tivibu Kampanyaları, Tivibu Online Başvuru

Tivibu İlk 12 Ay 29 TL KampanyasıHediyeler

Kampanya dahilinde, Tivibu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediye edilecektir.
Ayrıca 60 TL değerindeki iç kurulum ücretsizdir.
Tivibu İlk 12 Ay 29 TL kampanyasına hemen başvurun, UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçlarını içeren Süper Paket ilk yıl ayda sadece 29 TL'ye evinize gelsin.
Üstelik UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçlarını izleme keyfini doyasıya yaşayın diye Tivibu Go Süper Paket hediye!
Avantajlı fiyatlardan faydalanmak, A'dan Z'ye spor keyfini doyasıya yaşamak için siz de hemen başvurun!

Tivibu’suz Ev Kalmasın KampanyasıHediyeler

Kampanya dahilinde, Tivibu Giriş Paketi abonelerine Tivibu Go Giriş Paketi, Tivibu Sinema Paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi, Tivibu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediye edilecektir. Abonelerden kurulum ücreti alınmayacaktır.

Sinema Sever KampanyasıHediyeler

Kampanya dahilinde, Tivibu Sinema Paket abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi hediye edilecektir.
Aynı zamanda abonelerden kurulum ücreti alınmayacaktır.

Ek Bilgiler

Cihazlar hakkında

Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET A.Ş.'ye aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

üyelik geçişleri hakkında

Kampanyada sadece Sinema Paket yer almaktadır.Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla sadece kampanya kapsamında sunulan paketler arasında geçiş yapılabilecektir.

Film kiralama hizmeti hakkında

Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

İptal hakkında

üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

Başvurmak, Satın Almak veya detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder